Команди 2015

*Перелік команд у стадії наповнення

ФК Ардовець ФК Болаж ФК В.Ком'яти ФК Вербовець ФК Локомотив ФК Неветленфолу ФК Егреш ФК Перехрестя ФК ФК Нове Село ФК Фанчиково ФК Чепа


 

Турнірні таблиці (результати чемпіонату)

 

ДОРОСЛІ
КОМАНДИ І В Н П М О
1 ФК "БОЛАЖ " (Вилок) 18 14 1 3 62-15 43
2 ФК "АРДОВЕЦЬ" (Підвиногр.) 18 13 2 3 63-19 41
3 ФК "В. КОМ'ЯТИ" 18 10 3 5 25-18 33
4 ФК "ЧЕПА" 18 10 1 7 48-31 31
5 ФК "НЕВЕТЛЕНФОЛУ" 18 8 4 6 28-27 28
6 ФК "ФАНЧИКОВО" 18 7 5 6 38-29 26
7 ФК "КОРОЛЕВО" 18 7 3 8 30-37 24
8 ФК "ЕГРЕШ" (Олешник) 18 5 2 11 22-32 17
9 ФК "ПЕРЕХРЕСТЯ" 18 5 1 12 26-52 16
10 ФК "ТИСА" (Нове Село) 18 0 0 18 11-93 0
ЮНАКИ
КОМАНДИ І В Н П М О
1 ФК "ЕГРЕШ" (Олешник) 18 15 0 3 46-15 45
2 ФК "КОРОЛЕВО" 18 12 2 4 45-23 38
3 ФК "БОЛАЖ " (Вилок) 18 12 0 6 58-24 36
4 ФК "ФАНЧИКОВО" 18 9 1 8 35-25 28
5 ФК "ЧЕПА" 18 9 1 8 38-39 28
6 ФК "НЕВЕТЛЕНФОЛУ" 18 8 2 8 34-27 26
7 ФК "В. КОМ'ЯТИ" 18 8 2 8 29-26 26
8 ФК "АРДОВЕЦЬ" (Підвиногр.) 18 5 5 8 26-27 20
9 ФК "ПЕРЕХРЕСТЯ" 18 4 3 11 19-46 15
10 ФК "ТИСА" (Нове Село) 18 0 0 18 11-89 0
Примітка. ФК "СКАЛА" (с.Веряця) та ФК "FJ" (с.Вербовець) знято з розиграшу чемпіонату району.

 

Результати 22 туру (11.10.2015)

       1.  ФК «БОЛАЖ» (смт.Вилок) - ФК "ЕГРЕШ"  6-2 (молодіжні команди 3-0)

       2.  ФК «ТИСА» (с.Нове Село)  - ФК «КОРЕЛЕВО"  0-3 (молодіжні команди 0-3)

       3.  ФК «НЕВЕТЛЕНФОЛУ" - ФК «ФАНЧИКОВО»  3-1  (молодіжні команди 2-1)

       4.  ФК «ЧЕПА» - ФК «АРДОВЕЦЬ" (с.Підвиноградів) 2-4 (молодіжні команди 3-1)

     


 

Результати 18 туру (13.09.2015)

       1.  ФК «БОЛАЖ» (смт.Вилок) - ФК "ЧЕПА"  3-0 (молодіжні команди 4-1)

       2.  ФК «ТИСА» (с.Нове Село)  - ФК «В.КОМ'ЯТИ"  0-1 (молодіжні команди 0-4)

       3.  ФК «НЕВЕТЛЕНФОЛУ" - ФК «АРДОВЕЦЬ» (с.Підвиноградів)  3-1  (молодіжні команди 1-1)

       4.  ФК «ФАНЧИКОВО» - ФК «ПЕРЕХРЕСТЯ" (с.Нове Село) 3-1 (молодіжні команди 7-0)

       5.  ФК «КОРОЛЕВО» - ФК «ЕГРЕШ" (с.Олешник) 3-1 (молодіжні команди 2-3)


 

Результати 17 туру (06.09.2015)

       1.  ФК «ПЕРЕХРЕСТЯ» - ФК "КОРОЛЕВО"  4-1 (молодіжні команди 1-3)

       2.  ФК «АРДОВЕЦЬ» (с.Підвиноградів)  - ФК «ФАНЧИКОВО"  3-1 (молодіжні команди 0-2)

       3.  ФК «В.КОМ'ЯТИ" - ФК «НЕВЕТЛЕНФОЛУ» 3-0  (молодіжні команди 3-0)

       4.  ФК «ЧЕПА» - ФК «ТИСА" (с.Нове Село) 8-1 (молодіжні команди 4-1)


 

Результати 16 туру (30.08.2015)

       1.  ФК «НЕВЕТЛЕНФОЛУ» - ФК "ЧЕПА"  0-1 (молодіжні команди 4-1)

       2.  ФК «ФАНЧИКОВО»  - ФК «В.КОМ'ЯТИ"  1-1 (молодіжні команди 4-1)

       3.  ФК «КОРОЛЕВО" - ФК «АРДОВЕЦЬ» (с.Підвиноградів) 2-2  (молодіжні команди 2-2)

       4.  ФК «ЕГРЕШ» (с.Олешник) - ФК «ПЕРЕХРЕСТЯ" 2-1 (молодіжні команди 3-0)


 

Результати 15 туру (23.08.2015)

       1.  ФК «АРДОВЕЦЬ» (с.Підвиноградів) - ФК "ЕГРЕШ" (с.Олешник)  2-1 (молодіжні команди 0-1)

       2.  ФК «В.КОМ'ЯТИ»  - ФК «КОРОЛЕВО"  3-2 (молодіжні команди 1-2)

       3.  ФК «ЧЕПА" - ФК «ФАНЧИКОВО»  1-2  (молодіжні команди 2-1)

       4.  ФК «БОЛАЖ» (смт.Вилок) - ФК «ТИСА" (с.Нове Село) 5-1 (молодіжні команди 14-0)


 

Результати 14 туру (16.08.2015)

       1.  ФК «НЕВЕТЛЕНФОЛУ» - ФК "БОЛАЖ" (смт.Вилок)  1-1 (молодіжні команди2-1)

       2.  ФК «КОРОЛЕВО»  - ФК «ЧЕПА"  5-2 (молодіжні команди 3-0)

       3.  ФК «ЕГРЕШ" (с.Олешник) - ФК «В.КОМ'ЯТИ»  1-0  (молодіжні команди 2-0)

       4.  ФК «ПЕРЕХРЕСТЯ» - ФК «АРДОВЕЦЬ" (с.Підвиноградів) 0-1 (молодіжні команди 0-0)

 

     


 

Результати 12 туру (02.08.2015)

       1.  ФК «FJ» (Вербовець) - ФК "НЕВЕТЛЕНФОЛУ"  0-3 (молодіжні команди 0-3)

       2.  ФК «ФАНЧИКОВО»  - ФК «ТИСА" (с.Нове Село)  9-0 (молодіжні команди 3-0)

       3.  ФК «КОРОЛЕВО" - ФК «БОЛАЖ» (смт.Вилок)  0-2  (молодіжні команди 4-1)

       4.  ФК «ПЕРЕХРЕСТЯ» - ФК «ЧЕПА" 1-0 (молодіжні команди 2-4)

       5.  ФК «АРДОВЕЦЬ» (с.Підвиноградів) - ФК «В.КОМ'ЯТИ» 4-0 (молодіжні команди3-1)

     


 

Результати 11 туру (12.07.2015)

       1.  ФК «В.КОМ'ЯТИ» - ФК "FJ" (с.Вербовець)  3-0 (молодіжні команди 4-2)

       2.  ФК «АРДОВЕЦЬ» (с.Підвиноградів)  - ФК «ЧЕПА"  6-0 (молодіжні команди 1-2)

       3.  ФК «ЕГРЕШ"(с.Олешник) - ФК «БОЛАЖ» (смт.Вилок)  2-1  (молодіжні команди 2-0)

       4.  ФК «КОРОЛЕВО» - ФК «ТИСА" (С.Нове Село) 6-1 (молодіжні команди 5-1)

       5.  ФК «ФАНЧИКОВО» - ФК «НЕВЕТЛЕНФОЛУ» 2-2 (молодіжні команди2-0)

     


 

Результати 10 туру (05.07.2015)

       1.  ФК «FJ» (с.Вербовець) - ФК "ФАНЧИКОВО"  1-3 (молодіжні команди 1-5)

       2.  ФК «НЕВЕТЛЕНФОЛУ» - ФК «КОРОЛЕВО"  3-0 (молодіжні команди4-0)

       3.  ФК «ТИСА"(с.Нове Село) - ФК «ЕГРЕШ» (с.Олешник)  0-5  (молодіжні команди 0-8)

       4.  ФК «БОЛАЖ» (смт.Вилок) - ФК «ПЕРЕХРЕСТЯ 11-0 (молодіжні команди 8-2)

       5.  ФК «СКАЛА» (с.Веряця) - ФК «АРДОВЕЦЬ» (с.Підвиноградів) -/+ (молодіжні команди -/+)

       6.  ФК   «ЧЕПА» - ФК «В.КОМ'ЯТИ»  3-0 (молодіжні команди 3-1)

 

Результати 9 туру (28.06.2015)

       1.  ФК «ЧЕПА»  - ФК "FJ" (c.Вербовець)  9-1 (молодіжні команди 5-0)

       2.  ФК «В.КОМ'ЯТИ» - ФК «СКАЛА" (с.Веряця)  +/- (молодіжні команди+/-)

       3.  ФК «АРДОВЕЦЬ"(с.Підвиноградів) - ФК «БОЛАЖ» (смт.Вилок)  0-1  (молодіжні команди 2-0)

       4.  ФК «ПЕРЕХРЕСТЯ» - ФК «ТИСА» (с.Нове Село) 8-2 (молодіжні команди 3-2)

       5.  ФК «ЕГРЕШ» (с.Олешник) - ФК «НЕВЕТЛЕНФОЛУ» 2-2 (молодіжні команди 2-1)

       6.  ФК   «КОРОЛЕВО» - ФК «ФАНЧИКОВО»  1-1 (молодіжні команди 3-3)

   

Результати 8 туру (21.06.2015)

     1.ФК «FJ»   (Вербовець)   - ФК «Королево» 1-0 (молодіжні команди 1-0)

Стадіон с.Вербовець, кількість глядачів 350

Головний арбітр: С.Шуба

Асистенти: С.Скунц, М.Антал

Голи:     О.Фабіян (ФК «FJ» (Вербовець))

Попередження: О. Фабіян

      2.ФК «Фанчиково» - ФК «Егреш» (Олешник) 3-0 (молодіжні команди 1-2)

Технічна поразка команди ФК «Егреш» (Олешник).

      3.ФК «Неветленфолу» - ФК «Перехрестя» 2-1 (молодіжні команди 5-0)

Стадіон с.Неветленфолу, кількість глядачів 400

Головний арбітр: В.Чекань

Асистенти: П.Галас, М.Данко

Голи: Ф.Тотар, В.Кулчар (ФК «Неветленфолу») , Р.Янкі (ФК «Перехрестя»)

Попередження: не має

Вилучені: Фовріш Іштван (ФК «Неветленфолу»), Янкі Роберт (ФК «Перехрестя»)

      4.ФК «Тиса» (Н.Село) - ФК «Ардовець» (Підвиноградів) 3-5 (молодіжні команди 1-5)

Стадіон с.Н.Село кількість глядачів 300

Головний арбітр: В.Бігун

Асистенти: Т.Ромушко, Ф.Кіш

Голи:  Ш.Ленчко, Н.Блонар (ФК «Тиса»), О. Керечан, С.Марушка, С.Роман-3 ФК («Ардовець»)

Попередження: не було

   5.   ФК «Балаж»смт.Вилок - ФК «В.Ком»яти»  3-0 (молодіжні команди 3-1)

Стадіон с.В. Ком»яти кількість глядачів 400

Головний арбітр: Й.Теремта

Асистенти: В.Кость,К.Сагайдак

Голи:   Д.Дескович, М.Кайло, Й.Антал (ФК»Балаж»)

Попередження: Ю.Козуб, Я.Пойдин, М.Алексик (ФК «В.Ком»яти»)

      6. ФК   «Скала» (Веряця) - ФК «Чепа» 0-3 (молодіжні команди 0-3)

Технічна поразка команди ФК «Скала» (Веряця)


 

Список дискваліфікованих футболістів на 8 тур чемпіонату району

1. Товт Петро Іванович (ФК"СКАЛА" (с.Веряця))

2. Вейконь Роберт Ернестович (ФК "ЧЕПА")

3. Егрі Йосип Йосипович (ФК "БОЛАЖ" (смт.Вилок))

4. Гергель Віктор Миколайович (ФК "ФАНЧИКОВО")

   

Результати 7 туру (14.06.2015)

       1.  ФК «СКАЛА» (с.Веряця) - ФК "FJ" (c.Вербовець)  0-1 (молодіжні команди 5-2)

       2.  ФК «ЧЕПА» - ФК «БОЛАЖ" (смт.Вилок)  5-2 (молодіжні команди1-3)

       3.  ФК «В.КОМ 'ЯТИ" - ФК «ТИСА» (с.Нове Село)  2-1  (молодіжні команди 3-0)

       4.  ФК «АРДОВЕЦЬ» (с.Підвиноградів) - ФК «НЕВЕТЛЕНФОЛУ» 3-0 (молодіжні команди 2-0)

       5.  ФК «ПЕРЕХРЕСТЯ» - ФК «ФАНЧИКОВО» 2-4 (молодіжні команди 2-0)

       6.  ФК   «ЕГРЕШ» (с.Олешник) - ФК «КОРОЛЕВО»  1-2 (молодіжні команди 1-0)

 

Результати 6 туру (7.06.2015)

       1.  ФК «FJ» (с.Вербовець) - ФК "ЕГРЕШ" (c.Олешник)  9-2 (молодіжні команди 0-5)

       2.  ФК «КОРОЛЕВО» - ФК «ПЕРЕХРЕСТЯ"  2-1 (молодіжні команди 2-1)

       3.  ФК «ФАНЧИКОВО" - ФК «АРДОВЕЦЬ» (Підвиноградів)  2-4  (молодіжні команди 2-0)

       4.  ФК «НЕВЕТЛЕНФОЛУ» - ФК «В.КОМ'ЯТИ» 1-1 (молодіжні команди 2-0)

       5.  ФК «ТИСА» (с.Нове Село) - ФК «ЧЕПА» 1-8 (молодіжні команди 0-7)

       6.  ФК   «БОЛАЖ» (смт.Вилок) - ФК «СКАЛА» (с.Веряця)  7-1 (молодіжні команди 4-1)

   

Результати 5 туру (31.05.2015)

       1.  ФК «БОЛАЖ» (смт.Вилок) - ФК "FJ" (c/Вербовець)  3-0 (молодіжні команди 3-4)

       2.  ФК «СКАЛА» (с. Веряця) - ФК «ТИСА (с.Нове Село)  1-0 (молодіжні команди 10-0)

       3.  ФК «ЧЕПА" - ФК «НЕВЕТЛЕНФОЛУ»  3-1  (молодіжні команди 2-2)

       4.  ФК «В.КОМ'ЯТИ» - ФК «ФАНЧИКОВО» 4-0 (молодіжні команди 1-0)

       5.  ФК «АРДОВЕЦЬ» (с.Підвиноградів) - ФК «КОРОЛЕВО» 4-1 (молодіжні команди 2-4)

       6.  ФК   «ПЕРЕХРЕСТЯ» - ФК «ЕГРЕШ» (с.Олешник)  1-0 (молодіжні команди 1-2)

 

Результати 4 туру (24.05.2015)

       1.  ФК «FJ» (Вербовець) - ФК "ПЕРЕХРЕСТЯ" 2-2 (молодіжні команди 2-3)

       2.  ФК «ЕГРЕШ» (с. Олешник) - ФК «АРДОВЕЦЬ» (с.Підвиноградів)  0-0 (молодіжні команди 2-0)

       3.  ФК «КОЛОЛЕВО" - ФК «В.КОМ'ЯТИ»  0-1 (молодіжні команди 3-1)

       4.  ФК «ФАНЧИКОВО» - ФК «ЧЕПА» 2-2 (молодіжні команди 3-0)

       5.  ФК «НЕВЕТЛЕНФОЛУ» - ФК «СКАЛА» (с.Веряця) 4-0 (молодіжні команди 3-2)

       6. ФК   «ТИСА» (с.Нове Село) - ФК «БОЛАЖ» (смт.Вилок)  0-7 (молодіжні команди 2-5)

   

Результати 3 туру (17.05.2015)

  1. 1.   ФК (Н.Село)   -   ФК «FJ» (Вербовець) 0-3 (молодіжні команди 2-0)

Стадіон с.Н.Село, кількість глядачів 350

Головний арбітр:Ф.Кіш

Асистенти: С.Шуба, Ю.Товт

Голи:     Даніел Ласлов -2,С.Араньош ФК «FJ» (Вербовець)

Попередження: не було

  1. 2.ФК «Болаж» смт.Вилок - ФК «Неветленфолу» 5-2 (молодіжні команди 1-0)

Стадіон смт.Вилок кількість глядачів 450

Головний арбітр: М.Дусин

Асистенти: І.Міговк,М.Дусин

Голи:   Й.Антал-2,Д.Десковіч-2,д.Микулка-1 ФК «Болаж»(смт.Вилок) Ріхард Поп,О.Даніло ФК «Неветленфолу»

Попередження: Р.Поп, Й.Годоняк (ФК «Неветленфолу»)

  1. 3.ФК «Веряця» - ФК «Фанчиково» 2-3 (молодіжні команди 2-0)

Стадіон с.Веряця кількість глядачів 220

Головний арбітр: В.Чекань

Асистенти: П.Галас, М.Муравець

Голи: В.Тупиця-2, Г.Мизун (ФК «Фанчиково») , О.Тотар, Л.Кашкай (ФК «Веряця»)

Попередження: Г.Мізун (ФК «Фанчиково»)

  1. 4.ФК «Чепа» - ФК «Королево» 4-0 (молодіжні команди 0-4)

Стадіон смт.Королево кількість глядачів 350

Головний арбітр:Й.Теремта

Асистенти: В.Кость,К.Сагайдак

Голи:    Л.Шафі -2, С.Апшай, В.Макар (ФК «Чепа»)

Попередження: М. Чутора (ФК»Королево»)

   5.   ФК «В.Ком»яти» - ФК «Олешник» 1-0 (молодіжні команди 2-0)

Стадіон с.В. Ком»яти кількість глядачів 300

Головний арбітр: Василь Бігун

Асистенти:Р.Пекар, М.Антал

Голи:   Ярослав Пойдин (ФК «В.Ком»яти»)

Попередження:Сергій Копча,Ярослав Кеню (ФК «В.Ком»яти»)

 

     6. ФК   «Ардовець» Підвиноградів - ФК «Перехрестя» 10-1 (молодіжні команди 0-0)

Стадіон с.Підвиноградів, кількість глядачів 350

Головний арбітр: Ю.Василинець

Асистенти: Т.Ромушко, М.Василинець

Голи: О.Керечан -6,А.Продан-1,М.Роман-1,Ю.Василинець-2 (ФК «Ардовець»с.Підвиноградів)

Попередження: не було

 

Результати 2 туру (10.05.2015)

  1. 1.ФК «ФJ» (Вербовець) - ФК   «Ардовець» Підвиноградів ) 1-1 (молодіжні команди 2-0)

Стадіон с.Вербовець, кількість глядачів 300

Головний арбітр: Ю.Василинець

Асистенти: М.Муровець, М.Василинець

Голи:     Даніел Ласлов(ФК «Дружба» (Вербовець), Олександр Керечан (ФК «Ардовець» Підвиноградів).

Попередження: Ігор Марушка(ФК «Дружба» (Вербовець), Віталій Кляп, Іван Сагайдак (ФК «Ардовець» Підвиноградів),

  1. 2. ФК «Перехрестя» - ФК «В.Ком»яти» 1-1 (молодіжні команди 1-1)

Стадіон с.Перехрестя, кількість глядачів 250

Головний арбітр: М.Антал

Асистенти: В.Пекарь,І.Марущак.

Голи:     Арнольд Філеп (ФК «Перехрестя»), Іван Онисько (ФК «Великі Ком’яти»)

Попередження: Ярослав Пойдин (ФК «Великі Ком’яти»).

  1. 3.ФК «Олешник» - ФК «Чепа» 0-3 (молодіжні команди 4-1)

Стадіон с.Олешник кількість глядачів 260

Головний арбітр: Й.Теремта

Асистенти: В.Кость, К.Сагайдак

Голи: Левенте Шафі-2, Роман Довга (ФК «Чепа»)

Попередження: Роберт Вейконь, Федір Сантов (ФК «Чепа»)

Видалені:Михайло Чейпеш ФК»Олешник»

  1. 4.ФК «Королево» - ФК «Веряця» 1-3 (молодіжні команди 2-1)

Стадіон смт.Королево кількість глядачів 250

Головний арбітр:М. Дусин

Асистенти: В.Чекан,М.Дусин

Голи: Віталій Бізіля (ФК»Королево»), Юрій Клопотарь,Михайло Тереля,Олександр Тотар (ФК»Веряця»).

Попередження: Віталій Бідзіля, В.Агій, Й.Талабірчук (ФК»Королево»)

Видалені:Ігор Данич ФК»Королево»

  1. 5.ФК «Фанчиково» - ФК «Болаж» смт.Вилок 0-1 (молодіжні команди 1-5)

Стадіон с.Фанчикого, кількість глядачів 450

Головний арбітр: Степан Шуба

Асистенти: Федір Кіш, Василь Бігун

Голи: Золтан Гелетей (ФК «Болаж»).

Попередження: Д Дескович, Шван Буряс (ФК «Болаж»).

Видалені:Юрій Дроняк (ФК «Фанчиково»).

   

Сторінка 1 з 4

Опитування

Звідки Ви дізналися про наш сайт?
 

Останні коментарі